Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Kontakt - Infolinia

61 626 20 15

Bilety lotnicze z Krakowa(KRK) do Warszawy(WAW) od 159,00 PLN
Wylot z:
Kraków, Polska Polska
Przylot do:
Warszawa, Polska Polska

Lotnisko wylotu:

Kraków - Balice (KRK)

Lotnisko przylotu:

Warszawa - Okęcie (WAW)


Bogatą ofertę połączeń krajowych na trasie Kraków - Warszawa posiadają regularne linie LOT. Bezpośrednie połączenie z Krakowa na warszawskie lotnisko realizowane jest w sezonie wiosna – lato 2017 sześć razy w ciągu dnia. Wyloty odbywają się o godzinie 05:50, 09:00, 10:30, 12:10, 15:50, 18:05. Połączenia powrotne natomiast z Warszawy do Krakowa odbywają się w godzinach 07:35, 10:45, 13:15, 16:40, 19:40 i 22:50. Ze względu na szeroką ofertę lotów na tej trasie linie LOT starają się wprowadzać konkurencyjne ceny, w czterech różnych taryfach klasowych: First Minute, Ekonomy Saver, Ekonomy Semi- Flex i Ekonomy Flex. Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych linii LOT na trasie Kraków - Warszawa. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Prezentujemy przykładowe loty Kraków(KRK) - Warszawa(WAW). Podane Ceny za 1 osobę, w dwie strony.

Wylot
Czas podróży: 0h 50m / Bezpośrednio
LO 3910
LO
2017-05-10 06:50 Kraków (KRK)
2017-05-10 07:40 Warszawa (WAW)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Warszawa (WAW)
Kraków (KRK)
Propozycja 1
Cena: 167 PLN
Wylot
Czas podróży: 0h 50m / Bezpośrednio
LO 3922
LO
2017-05-10 22:10 Kraków (KRK)
2017-05-10 23:00 Warszawa (WAW)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Warszawa (WAW)
Kraków (KRK)
Propozycja 2
Cena: 167 PLN
Wylot
Czas podróży: 0h 50m / Bezpośrednio
LO 3920
LO
2017-05-10 11:30 Kraków (KRK)
2017-05-10 12:20 Warszawa (WAW)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Warszawa (WAW)
Kraków (KRK)
Propozycja 3
Cena: 167 PLN
Wylot
Czas podróży: 0h 50m / Bezpośrednio
LO 3908
LO
2017-05-10 13:10 Kraków (KRK)
2017-05-10 14:00 Warszawa (WAW)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Warszawa (WAW)
Kraków (KRK)
Propozycja 4
Cena: 203 PLN
Wylot
Czas podróży: 24h 5m / 1 przesiadka
2017-05-10 09:55 Kraków (KRK)
2017-05-11 10:00 Warszawa (WMI)
1
FR 6729
2017-05-10 09:55 Kraków (KRK)
2017-05-10 11:55 Bruksela (CRL)
FR
2
FR 1057
2017-05-11 07:55 Bruksela (CRL)
2017-05-11 10:00 Warszawa (WMI)
FR
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Warszawa (WMI)
Kraków (KRK)
Propozycja 5
Cena: 217 PLN
Tanie Bilety Lotnicze - LOT Kraków Warszawa